Kızılay Dershanesi

Özel Odtülüler Butik Dershanesi 2007 yılında Butik Dershane olarak eğitim – öğretim hayatına başladı.

TEOG ve YGS hazırlık programlarıyla 9 yıldır başarıdan başarıya koşan Odtülüler Butik Dershanesi, bu başarısını başta eğitimin içinden gelen kurucusuna ve bu çalışma disiplinini devam ettiren uzman öğretmen kadrosuna borçludur.

8-10 kişilik homojen sınıflarda en kaliteli eğitimi vermek amacıyla yola çıkan Odtülüler Butik Dershanesi, bu yolda yüksek başarıyı ancak öğrenci sayısı sınırlı bir grup içinde yapılacak stratejik çalışma getirir ilkesine bağlı kalmıştır ve kalacaktır. Bu ilke doğrultusunda Odtülüler Butik Dershanesinde her birey kendine özgü ve özeldir. Öğrencilerimizin bireysel eksikliklerini tamamlayarak başarıyı sağlamaktayız.

ALTERNATİF DERSHANECİLİK

Odtülüler Dershanesi olarak geliştirdiğimiz ve uyguladığımız “Sıfırlama Tekniği” modeliyle öğrencilerin konuları kısa sürede öğrenmesi sağlanmaktadır. Sıfırlama Tekniği ile dersler kalıcı belleğe kolay yerleşmektedir. Bu formatla hazırlanan öğrenci zayıf yanlarını belirleyip öğrenme sürecinde önlerine çıkan engelleri doğru taktiklerle aşabilecek ve hedef odaklı çalışmayı öğrenmektedir.