Kızılaydaki Butik Dershaneler

Kızılaydaki Butik Dershaneler

Her çocuk iyi bir geleceğe sahip olma, iyi bir maddi gelir elde etme hayalleri içindedir. Aileleri de çocuklarının bu hayallerini gerçekleştirebilmek için yıllarca didinip durmaktadırlar. Gerek iyi bir lise, iyi bir üniversite gerekse iyi bir dershane gibi. Çocuklarımız sadece hayallerini kurar. Aile bireyleri de bu hayaller için altın fırsatları bulmaya çalışır. Böyle düşünen aileler için Kızılay’daki Butik Dershaneler aradıkları fırsatı onlara sunmaktadırlar. Kızılay’daki Butik Dershaneler, sağlam donanımlara sahip güçlü öğretmenleri ile sundukları eğitim öğretim imkanlarıyla sizleri oldukça etkilemektedir. Bu dershanelerin sizlere sunduklarına gelirsek de; en başta çocuğunuzun hayalini kurduğu mesleğe yönelik programlar, eğitim hayatı boyunca işine yarayacak sağlam bir alt yapı. Peki, bunları nasıl sağlayacak? diye aklınıza mutlaka bir soru gelecektir.

O da Kızılay’daki Butik Dershaneler için çok basittir. Çünkü öğrenci psikolojisinden anlayan eğitimciler, sağlam bir rehberlik hizmeti ve değişen bütün sınavlara yönelik araştırmaları mevcuttur. Öğrencilerimizin en büyük korkularından birisi de ya yapamazsam, sınav süresi içerisinde soruları cevaplandıramazsam. İşte tam da burada rehberlik servisi ve öğrenci koçlarının işbirliği devreye girmektedir. Öğrencimizdeki bu eksikliği de sınavlardaki başarı grafiğinden ve bize sene içinde gelip böyle bir korkusu olduğunu belirttiğinde ona çeşitli çalışma yöntemleri sunmaktayız. Bu tür kaygılarını ortadan kaldırmak için onunla ve ailesiyle özel olarak görüşmeler sağlamaktayız. Kızılay’daki Butik Dershaneler öğrenciye yönelik hizmet sağlamaktadır.

Eğitim öğretimlerine de klasik sıkıcı ders işleme yöntemlerinden farklı çalışmalar eklemektedirler. Öğrencinin ilgisini derse yoğunlaştırmak, o konuyu öğrenmesini sağlamak oldukça güçtür. Kızılay’daki Butik Dershaneler yılların birikimiyle bu tarz küçük sorunları da çok rahat bir biçimde aşmaktadır. Bize gelen öğrenciler edindikleri bilgileri, deneyimleri eğitim hayatı dışında da yaşamın her alanında rahatlıkla kullanabilmektedir. Böylece Kızılay’daki Butik Dershaneler öğrencinizi sadece sınavlara hazırlamakla kalmaz, onlara bilinçli ve duyarlı bir birey olmanın da yararlarını göstermektedir. Topluma birey kazandırmak sadece o kişiye meslek başarısı kazandırmakla olmadığını bilen Kızılay’daki Butik Dershaneler öğrencileri ve ailelerini sıcak ortamına davet etmektedir. Çocuğunuz için bu adımı atma vaktiniz geldi.

Bir önceki yazımız olan Kızılaydaki Dershane Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.