Kızılay YKS Kursu

Ankara’nın en işlek semtlerinden biri olan Kızılay birçok aile için yaşanılmak isteyen semtler arasında başta gelmektedir. Aileler dışında mekân sahipleri de bu semtte mekân açmak için fırsat kollamaktadırlar. Kurslarda bu sektörler içerisindedir. Kurs sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu da ailelerin çocukları için daha detaylı araştırma yapmalarını gerektirmektedir. İstedikleri üniversiteye gitmek için uğraşan öğrenciler, yks sınavında başarı gösterebilmek için kaliteli eğitim ve sistemli çalışmaya ihtiyaçları vardır.

Odtülüler dershanesi, öğrenci merkezli hizmet veren bir kurumdur. Bir dershaneden beklediğinizin fazlasını sizlere vermekteyiz. Her yıl edindiğimiz yeni deneyimler sayesinde bir önceki yıldan daha iyisi olmaktayız. Kızılay yks kursu ile hazırlandığınız sınav sonrasında iyi ki gelmişim diyeceğiniz ve zamanınızın dolu dolu geçtiğini fark edeceksiniz.

Kursumuzda öğrenciye yönelik çeşitli olanaklar bulunmaktadır. Bunları özetleyecek olursak;

  • Öğrencilerimizin daha rahat ortamlarda eğitim almaları adına sınıf mevcutlarımızı 10 ile 12 kişi arasında sınırlandırdık. Böylece ders içerisinde öğretmen öğrenci irtibatı daha çok olabilmektedir.
  • Kursumuzda hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere tam gün eğitim verilmektedir. Böylece öğrencilerimize uygun zaman için kayıt yaptırabilmektedir.
  • Kızılay yks kursu öğrencilerine özel olarak çalışma programı yapmaktadır. Koçluk sistemi ile birlikte öğrencilerin öğrenme hızlarına göre programlar oluşturulmaktadır. Öğrenci bu program sayesinde düzenli ve sistemli ders çalışmayı öğrenmektedirler.
  • Kursumuzda öğrencilerimiz sınırsız etüt ve birebir olanağından yararlanmaktadırlar.
  • Öğrencilerimiz yks ile ilgili olarak daha doğru bilgi almak istediklerinde, yks sınavında yapılması gerekenler ile ilgili olarak doğru bilgi için bünyemizde alanında yetkin rehberlik servisi bulunmaktadır. Öğrenciler ihtiyaç duydukları her an gidip görüşebilirler.
  • Kızılay yks kursu bünyesindeki öğrencilere hafıza teknikleri öğretmektedir. Bu da öğrencilerin öğrendiklerini unutmasını ve karıştırmasını engellemektedir.
  • Öğrencilerinin durumlarını merak eden aileler düşünülerek veli bilgilendirme hizmeti bulunmaktadır. Bu serviste deneme sınav sonuçları, öğrencinin devamsızlıkları yer almaktadır.
  • Kursumuzda öğrenciye birçok kaynak kitap verilmektedir. Cep kitapçıkları, soru bankası, konu anlatımlı, fasiküller gibi.
  • Bu kadar çok imkânı güçlü kadrosu ile sizlerin ayağına getirmekteyiz. Sizde öğrencinizin başarısının yükselmesini istiyorsanız; ailemizin bir parçası olmalısınız. Öğrencilerle özel olarak tek tek ilgilenilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kızılaydaki Dershaneler ve Fiyatları, Ankara başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.