Kızılay YKS Dershanesi

Her öğrenci mutlaka dershaneye gitmiştir. Günümüz şartlarında bu zaruri bir ihtiyaçtır. Çünkü çocuklarımız okul eğitimi ile istediği seviyelere çıkamamaktadırlar. Merkezi sınav sistemleri okulda görülen eğitimle yapılabilecek bir olay değildir. Merkezi sınavlarda test çözme kabiliyeti ve bilgi birlikte kullanılmaktadır.

Odtülüler dershanesi sizlere hem test çözme tekniklerini öğretmekte, hem de en kaliteli eğitimi sizlere sunmaktadır. Dershanemizde deneyimli, profesyonel öğretmenler bulunmaktadır. Üstelik bu öğretmenler işlerini severek yapmaktadır. Böylece öğrenciler ile ilişkileri daha kuvvetli olur ve öğrenciyi derse motive etmek kolaylaşmaktadır.

Kızılay YKS dershanesi öğrencilerine;

• Disiplinli olmayı öğretmektedir. Çünkü yks disiplinli ders çalışarak başarılacak bir sınavdır. Koçluk sistemi ile öğrencilere özel olarak çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu da öğrencilerin hafta içerisinde çalışabilecekleri görmesini sağlamaktadır.

• Deneme sınavı yapmaktadır. Böylece gerçek yks sınavı için prova yapılmış olmaktadır. Deneme sınav sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Öğrencilerin de eksikliklerini görmesi sağlanmakta ve programlarına eklemeler yapılmaktadır.

• Özel olarak akıllı tahtalar ile ders anlatmakta ve öğrencilerin görsellerden, modellerden yararlanmalarını sağlamaktadırlar. Böylece derslere daha çok odaklanma olanağı olmaktadır.

• Kızılay yks dershanesi sınıfları 10 kişi sınırlı olup öğrenme hızları aynı olan öğrenciler aynı sınıflardadır. Evde özel ders alıyormuş havası bulunmaktadır.

• Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Bu da öğrencinin istediği programa kayıt yaptırabilmesini sağlamaktadır.

• Ezber öğrenciler için zor bir eylemdir. Bunun değişmesi için dershanemiz öğrencilerine öğrendiklerini daha çok akılda tutabilmesi için hafıza teknikleri öğretilmektedir.

• Test çözmeyi bilmeyen öğrencilerimiz için hızlı test çözme teknikleri öğretilmektedir.

• Öğrencilerinin durumları hakkında bilgi isteyen velilere özel olarak Kızılay yks dershanesi veli bilgilendirme sistemi ile öğrencilerinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

• Dershanemizde yeni sınav sistemine özel olarak konu anlatımlı kitaplar oluşturulmuş ve özgün sorulardan oluşan ve açıklamalı çözümlere sahip soru bankası kitaplarımız bulunmaktadır.

Kızılay yks dershanesi uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli eğitimi sizlere sunmaktadır. İster nakit ister taksitle ödeme yapabilirsiniz.

• Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak ve onlara sahip olmak için odtülüler dershanesine gelmeniz yeterlidir.

Önceki yazımız olan Kızılay YKS Kursu başlıklı yazımız ankara yks kursu, kızılay yks kursu ve yks kursları hakkında bilgiler verilmektedir.