Kızılay Dershaneler

Kızılay dershaneler

Öğrenci olarak geleceğinizle ilgili hayaller kurmanız çok normaldir. Bu hayallere anne ve babalarda zamanla ortak olmaktadır. Çocuklarının gelecekleri ile ilgili güzel hayaller kurmaktadırlar. Bu hayaller çocuklar büyüdükçe yerini düşünceye, strese bırakmaktadır. Çocuklar okullarda aldıkları eğitim ile merkezi sınav sistemlerine ne yazık ki hazır hale gelememektedirler. Bu yüzden de aileler çocukları için iyi bir öğretmen veya iyi bir dershane arayışına girmektedirler.

Ankara lokasyonunda birçok dershane bulunmaktadır. Her semtte her mahallede bir tane mutlaka bulunmaktadır. Bunlar isimlerine, bulundukları semtin işlekliğine, verdikleri eğitim olanaklarına göre çeşitli fiyatlar almaktadırlar. Oysaki Ankara’nın en işlek semtlerinin başında gelen Kızılay semtinde yer alan odtülüler dershanesi bünyesinde yer alan Kızılay dershaneler sizleri her alanda tatmin edecek hizmetler ve eğitimlerini yanında uygun fiyatlarla da sizleri şaşırtmaktadır.

Kızılay dershaneler;

Öğrencileriniz hayallerine bir adım daha yaklaşmaları için kaliteli eğitim vermektedir. Alanında uzman öğretmenler ile birlikte 12 kişilik dersliklerimizde anlatım tekniğinin yanında, akıllı tahtalar kullanılarak görsellerden ve modellerden faydalanarak her öğrenciye yönelik olarak ders işlenmektedir.

Dershanemizde öğrencilerimizin sınav sırasında, öncesinde yaşayabilecekleri sorunlar, değişen sınav sistemleri ile ilgili uzman birinden bilgi almak için dershanemizde rehberlik servisi bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz yaşayacağınız her sorun ile ilgili olarak sizlere yardım ederek üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır.

Kızılay dershaneler her ay düzenli olarak deneme sınavı yapmaktadır. Üstelik sınavlar yaklaştıkça her hafta deneme sınavları düzenlenmektedir. Bu deneme sınav sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Böylelikle öğrenciler hangi konularda eksikliği olduğunu kolaylıkla görmektedirler.

Sınavlarda başarı gösterebilmek için düzenli ders çalışmak şarttır. Ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrenciler için bu oldukça güç bir iştir. Dershane olarak öğrencilerimize çalışma alışkanlığı kazandırmak için eğitim koçlarımız öğrencilere özel olarak koçluk sistemi içerisinde çalışma programları hazırlanmaktadır. Böylece öğrenciler nerede ne yapacaklarını bilmektedirler.

Güçlü yazarlar tarafından kaleme alınan kaynaklarımız, tam gün eğitim sitemimiz, sınırsız etüt olanağı, yaz kampları, hafıza teknikleri, veli bilgilendirme sistemi ve daha birçok olanağımız bulunmaktadır.

Kızılay dershaneler bütün bu fırsatlarına karşılık dershanemizde uygun fiyatlarla öğrencilerin ve ailelerin hayallerini gerçekleştirmelerine destek vermektedir.

Önceki yazımız olan Kızılay Dershane başlıklı yazımız kızılay dershane ve odtülüler dershanesi hakkında bilgiler verilmektedir.