Kızılay Dershane

Merkezi sınavlara tek başınıza hazırlanmak öyle düşünüldüğü kadar kolay değildir. Bilginizin yanında test çözmeyi bileceksiniz, zaman ayarlamasını doğru yapacaksınız, heyecanınızı ve stresinizi kontrol edeceksiniz, cevapları doğru hatırlayacaksınız ve daha birçok şeyi kısa sınav süresi içerisinde yapmanız gerekecek. Bu yüzden tek başınıza bu kadar çok şeyi kontrol etmek oldukça güçtür. Böyle zamanlarda profesyonel bir destek almak oldukça önemlidir. Dershaneler sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Fakat hangisi sizin için en iyi tercih olacağına karar vermekte oldukça zordur.

NEDEN KIZILAY DERSHANE

Odtülüler dershanesi bünyesinde yer alan Kızılay dershane sizi her alanda tatmin edecektir. Biz dershane olarak; öğrencilerimizin değişen sınav sistemleri, zaman kontrolü sağlamak, sınavda yaşanan stres, heyecan kaygı gibi durumlarla ilgili özel destek vermek adına rehberlik servisi bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenlerimiz güncel sınav bilgilerini sürekli takip etmektedir. Öğrencilerimizin sınavda yaşayacakları sorunların üstesinden gelmeleri içinde özel olarak onlara eğitim vermektedirler.

Sınavlarda başarı sağlayabilmek için sürekli tekrar, test çözme gibi işlemler yapılmalıdır. Bunun devamını sağlamak adına dershanemizde özel eğitimli olarak hizmet veren eğitim koçlarımız öğrencilerin öğrenme hızlarına göre, koçluk sistemi içinde çalışma programı oluşturmaktadır. Bu program sayesinde öğrencilerimiz düzenli olarak ders çalışmaktadır.

Kızılay dershane de düzenli olarak deneme sınavları gerçekleşmektedir. Bu sınavların sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Öğrenci nerede eksiği olduğunu kolaylıkla görmektedir. Böylece öğrenciler için hazırlanan çalışma programlarına eklemeler yapılmaktadır.

Dershanemizde eğitim için oluşturulan sınıflarda kişi sayısı 10 ile 12 kişi arasında değişmektedir. Öğrenciler derse daha kolay adapte olabilmekte ve ders içerisinde öğretmenleriyle daha çok iletişim kurabilmektedir.

Öğrencilerimiz sınırsız etüt ve birebir olanağından faydalanmaktadır. İstedikleri gün ve saat için birebir oluşturulmaktadır.

Öğrendiğiniz birçok bilgiyi akılda tutmak oldukça zordur. Bunun için de dershanemizde özel olarak hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu hafıza teknikleri sayesinde soruyla karşılaştığınızda cevabı karıştırma ya da hatırlamama ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Böylece başarınız her geçen gün artmaktadır.

Kızılay dershane tam gün eğitim vermektedir. Size hangi program uygunsa ona kayıt yaptırabilirsiniz.
Velilerimiz için de dershanemizde veli bilgilendirme sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte öğrencilerinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları gibi bilgileri kolaylıkla görebilmektedirler.

Önceki yazımız olan Kızılay YKS Dershanesi başlıklı yazımız kızılay yks dershanesi ve yks dershanesi kızılay hakkında bilgiler verilmektedir.