Kızılay Dershane, Ankara

Kızılay Dershane, Ankara

Öğrencilerin dershaneden neler beklentilerinin farkında olan Kızılay Dershane sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaktadır. Özel sektörde içerisinde dershaneler sürekli yarış halindedir. Fakat Kızılay Dershane onların eksikliklerini fark ederek dershaneciliğe farklı açılardan yaklaşmayı bilmektedir. Bu da diğerlerine karşı bir sıfır önde olmalarını sağlamıştır. Öncelikli olarak dershane bünyesin de yer alan eğitimcilerimiz tecrübe sahibi, öğrenciye değer veren öğretmenlerdir. Çünkü her öğrenci değerlidir ve değer görmeyi de hak etmektedir. Öğrencileri netlere göre değerlendirmeyen bireylere sahip olmanın verdiği gururla bu sektörde sağlam bir yerlerdedirler. Öğretmen olmak demek sadece dersini anlatıp gitmek değildir. Bütün öğrencilerine aynı ilgi ve alakayı göstererek farkındalık yaratmaktır.

Kızılay Dershane verdiği eğitim süresi içinde verdiği yardımcı kaynaklarda oldukça iyi olmakla birlikte değişen sınav sistemlerine göre de her yıl düzenli olarak yenilenmekte ve ayrıca deneme sınavlarındaki konuların dağılımlarında da gerçek sınavdakilerle birebir örtüşerek öğrenciye bir nevi gerçek sınavın provası yaptırılmaktadır. Düzenli olarak alınan bu provalarda öğrencinin belirlenen eksiklikleri öğrenciye özel olarak bildirilmektedir. Eksikliklerini gidermek için ek çalışmalar ve ekstra soru çözümleri yaptırılmaktadır. Bu da öğrencinin gireceği gerçek sınavdaki başarıları seviyesini üst noktalara çekmektedir. Öğrenci istediği puanı söyler bizde onu o puana ulaşması için çıkması gereken işlem basamaklarını gösteririz.

Her çıktığı basamakta doğal olarak kendine güveni yerine gelen Kızılay Dershane öğrencilerinin hedeflerine ulaştıkları zaman gözlerinde gördüğümüz mutluluk ve sevinç bize de iyi ki bu sektörde yer almaktayız dedirtmektedir. Yılların birikimi bizi buralara getirdi. Sizde bizim deneyimlerimizden faydalanmak için bizimle olmanız gerekmektedir. Biz deneyimlerimize güveniyoruz sizde kendinize güvenin bir araya geldiğimizde aşamayacağımız dağınız kalmayacaktır. “Ulaşılamayacak hedef yoktur” mantığıyla yolunuza devam etmekteyiz. Siz geleceğin aynası öğrencilerimiz de hedeflerine ulaşmak için basamakları koşarak çıkmak istiyorsanız biz buradayız. Yapmanız gereken çok basit Kızılay Dershane binamıza gelip kayıt yaptırarak sizin için büyük bir titizlikle hazırladığımız programlarla birlikte size yol gösterecek seçkin öğretmenlerimizle birlikte merdivenleri koşarak çıkıp hedeflediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Emeklemek değil koşmak istiyorsanız her zaman yanınızdayız.

Bir önceki yazımız olan Kızılay Butik Dershane, Ankara başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.