Butik Dershane Kızılay, Ankara

Butik Dershane Kızılay, Ankara

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Ankara lokasyonlu öğrencilerde okul eğitimleri yanında özel sektör içinde yer alan dershanelerin öneminin farkında ve bilincedirler. Sadece okulla üst düzey başarılar sağlanamayacağının farkındalar. Tabii ki bu dershaneye gitmeden başarı sağlanmaz anlamına gelmemektedir. Sadece başarınız eksik kalmaktadır. Girdiğiniz sınavlarda istediğiniz başarıları göstermek için sadece okulda aldığınız eğitimin yetersiz kaldığının sizde çok kere şahit olmuşsunuzdur. Bunun içinde mecburen bir dershanenin yolunu tutmuş ve kayıt yaptırmışsınızdır. Peki, gittiğiniz dershane size ne kadar yararlı olacak bu konuda bir fikriniz var mı? Sizi ne kadar üst seviyelere çıkaracağını biliyor musunuz? “Emin değilim ama biliyorum galiba” dediğinizi duyar gibiyiz.

Butik Dershane Kızılay bütün tereddütlerinizi, kafanızdaki soru işaretlerini yok edecek bir sisteme sahiptir. Nasıl mı? Öncelikle sürekli kendine yeni bir şeyler katan öğretmenlere sahibiz. Bu öğretmenler hem kültürel olarak hem de sınavlarla ilgili oldukça bilgili. Sizi hayatın her noktasında kurtarıcı niteliğindeler. Öğretmenleri bir kenara bırakıp alacağınız eğitime gelirsek de özel ders havasında dersler alacaksınız. Ferah sınıflarda sıkışmadan rahatça oturup etkileşim kurabileceğiniz 5-7 kişilik sınıflarda olacaksınız. Bu kişi azlığı size büyük avantaj sağlayacak çünkü ders saati içinde sizinle daha çok ilgilenilme imkânı sağlanacaktır. Butik Dershane Kızılay öğrenci bir konuyu ders saati içinde anlamadıysa konu tekrarları konulmaktadır.

Sınırsız etüt verdiği için de sorularınız birikmeden cevaplandırılır. Bir sorununuz varsa rehberlik servisinin kapısını istediğiniz zaman çalıp derdinizi anlatıp yardım isteyebilirsiniz. Rehberlik servisi size yardım etmek için her şeyi yapmaktadırlar. Butik Dershane Kızılay sizleri ezber mantığından kurtararak hafıza tekniklerini öğreterek bilgileri anlamlı hale getirmenize yardımcı olmaktadırlar. Bu da sınavlarda soruların cevaplarını karıştırma, hatırlamama ihtimalinizin ortadan kalkmasına büyük bir destek vermektedir. Bunlar yaptıklarımızın sadece bir kısmı bu ve buna benzer birçok yöntem içerisinde çalışma hayatımıza devam ediyoruz.  Diğerlerinden emin olmamak için çok sebebiniz olabilir. Peki, ya şimdi bizden sizi nerelere çıkaracağımızdan emin misiniz? Sorunuzun cevabı evet ise bu yola gelin birlikte çıkalım. Biz sizin başarınızdan mutlu olalım. Sizde bizim size sunduklarımızdan.

Bir önceki yazımız olan Kızılay butik Dershane başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.